UEPA je členem ICC Czech Republic

UEPA je od dubna 2018 členem Mezinárodní obchodní komory ICC Czech Republic. Naši kolegové budou s ICC spolupracovat především v oblasti arbitráže a alternativního řešení sporů (ADR).  UEPA tím naplňuje svůj záměr výrazně rozšířit své aktivity v celé oblasti ADR. 

Andreas Ueltzhöffer, partner advokátní kanceláře UEPA, byl již v devadesátých letech jako šéf pražské kanceláře Schaffer & Partner jedním ze zakládající členů ICC Czech Republic. V roce 2016 byl jako člen ICC Germany napřímo jmenován Soudním dvorem předsedou ICC rozhodčího senátu a úspěšně ukončil řízení s významnými účastníky a velmi vysokou hodnotou sporu během 10 měsíců od svého jmenování.

Více informací o našich zkušenostech s rozhodčím řízením a řešením sporů naleznete ZDE.

ICC (International Chamber of Commerce) je jedinou celosvětovou obchodní organizací, která reprezentuje podniky všech sektorů ze všech koutů světa. ICC byla založena již v roce 1919 v Paříži. Dnes zahrnuje více než 6 milionů firem, obchodních komor a podnikatelských sdružení z více než 130 zemí světa. Národní výbory ICC pomáhají podnikatelům přenášet jejich zájmy a názory na představitele nejvyšších orgánů, institucí a vlád, u kterých má ICC poradní status na nejvyšší úrovni.

Více informací o ICC naleznete ZDE.