Kariéra UEPA

Máte zájem o spolupráci s námi?

Na hlavní pracovní poměr s pracovní dobou Po-Pá 9:00-17:30 hledáme komunikativní, příjemnou osobu s proaktivním přístupem k práci a minimálně středoškolským vzděláním. Vaší pracovní náplní práce bude administrativní podpora advokátů.

Požadujeme:

 • Znalost německého nebo anglického jazyka na dobré úrovni, umožňujeme jazykové kurzy.
 • Druhý z výše uvedených jazyků je velkou výhodou (alespoň základní znalost).
 • Český jazyk slovem a písmem bez problémů je podmínkou.
 • Uživatelskou znalost práce s počítačem (MS Office).
 • Ochotu učit se.

Nabízíme:

 • Moderní kancelář v blízkosti metra Palmovka
 • Jazykové kurzy
 • Stravenkový paušál
 • Služební telefon
 • Sick days
 • Teambuilding

UEPA roste a hledá schopné právníky. Pokud věříte, že můžete odborně a lidsky přispět k našemu úspěchu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Email: hr@uepa.cz

Od svých spolupracovníků očekáváme to samé, co naši klienti od nás: nejlepší výsledky, mezinárodní zkušenosti, například z delšího pobytu v zahraničí, případně též doktorát a/nebo zahraniční vysokoškolský titul (např. LL.M. nebo M.C.J.). Z důvodu našeho podnikatelského přístupu k náročným právním zadáním je výhodou i dodatečná ekonomická kvalifikace. Zásadní jsou perfektní znalosti češtiny a německého nebo anglického jazyka. Pokud jste již získali zkušenosti v určité oblasti práva, rádi v tomto směru podpoříme Váš rozvoj a budeme usilovat o vybudování nebo rozšíření této právní oblasti v naší kanceláři.

Kolegové bez praxe budou mít příležitost důkladně se zapracovat pod vedením našich partnerů a zkušených advokátů.

V zásadě ale od Vás očekáváme vysokou míru nezávislosti a samostatnosti i ochoty převzít zodpovědnost.

Váš podnikatelský talent u nás padne na úrodnou půdu. UEPA Vám poskytne podporu při utváření a realizaci nových podnikatelských nápadů.

Charakteristickým znakem naší kanceláře je efektivní komunikace a velká míra otevřenosti mezi všemi našimi spolupracovníky při velmi ploché hierarchii. Vnímáme sami sebe jako JEDEN tým a nepřipouštíme interní konkurenci. Naši advokáti hrají při všech rozhodnutích důležitou roli.

Odměna nabízená společností UEPA je srovnatelná s velkými zahraničními kancelářemi. Budete zahrnuti do našeho pojištění profesní odpovědnosti. Podporujeme další vzdělávání.

PRÁVĚ TEĎ hledáme zejména advokáty se zkušenostmi se zákonem na ochranu osobních údajů a experty v oblasti práva nemovitostí.

Email: hr@uepa.cz

Mnozí advokáti započali svou kariéru v advokátní kanceláři, ve které mohli prokázat své schopnosti již na pozici studenta nebo advokátního koncipienta. V UEPA klademe důraz na dlouhodobou perspektivu a rádi přijímáme žádosti o zaměstnání u naší firmy od uchazečů, které jsme měli možnost poznat jako koncipienty nebo studenty.

Na Vaši žádost je možné spolupracovat pouze s advokátem, který se zaměřuje na stejnou oblast práva jako Vy. Jako advokátní koncipient v naší advokátní kanceláři se dozvíte, jak zkušení a velmi nároční advokáti řeší své případy a jednají s klienty. Budete vypracovávat právní stanoviska, účastnit se schůzek s klienty a soudních řízení a Vaše dotazy a nápady budou vždy vyslechnuty.

Email: hr@uepa.cz

PRÁVĚ TEĎ hledáme NĚMECKY hovořící kandidáty a dále potenciální členy týmu se zájmem o zákon na ochranu osobních údajů (v této oblasti nejsou znalosti němčiny nutné).

UEPA nabízí německým referendářům během jejich stáží atraktivní a moderní pracovní prostředí. V minulosti jsme školili již mnoho referendářů a považujeme je za cenný přínos pro náš tým. V současné době máme hned několik německých advokátů, kteří se mohou podílet na vzdělávání referendářů.

Očekáváme od Vás dostatečnou odbornou znalost anglického jazyka slovem i písmem. Znalost českého jazyka je vítaná, není však podmínkou. Oceníme a podpoříme Vaši připravenost myslet mezioborově, stejně jako schopnost vnímat právní problematiku i z ekonomického hlediska.

Rádi Vám rovněž pomůžeme při hledání ubytování v blízkosti naší kanceláře.

V rámci možností rádi uskutečníme přijímací pohovor osobně v Praze nebo v Německu, případně též telefonicky.

Email: hr@uepa.cz