O nás

UEPA je ideální alternativou k velkým mezinárodním advokátním kancelářím, i když se jim v mnohém podobá. Klademe vysoké nároky na kvalifikaci našich právníků a pracujeme s maximální odbornou precizností. Více než na velikosti týmu nám záleží na jeho kvalitě. Všichni naši partneři a seniorní advokáti získali bohaté zkušenosti ve velkých mezinárodních právnických firmách a přijali za své ty nejvyšší standardy.

Čím se odlišujeme od ostatních?

  • Všichni partneři a seniorní právníci UEPA mají mnohaleté zkušenosti získané ve velkých mezinárodních advokátních kancelářích (např. CMS Cameron McKenna, White & Case, Linklaters, DLA Piper, Taylor ENWC).

Výhoda pro Vás: Poskytneme Vám poradenství na vysoké profesionální úrovni tak, jak jste zvyklí, a zároveň nabízíme flexibilitu a osobní přístup menší kanceláře.

  • UEPA disponuje největším týmem německy hovořících právníků na českém trhu, přičemž všichni naši právníci hovoří též anglicky. Pět advokátů má oprávnění k výkonu advokacie v Německu a jeden v Rakousku.

Výhoda pro Vás: Jasná komunikace, všechny dokumenty jsou vyhotoveny v jazykově perfektní podobě.

  • Všichni partneři naší advokátní kanceláře působí na českém trhu 19 až 24 let, přičemž mají dlouholetou zkušenost s náročnými korporátními a nemovitostními transakcemi.

Výhoda pro Vás: Známe trh a jeho lokální podmínky i požadavky zahraničních investorů. Jsme podnikatelé, nikoliv jen právníci, a víme, jak dosáhnout cílů našich klientů.

  • Již dlouhá léta  jsme zapojeni do rozsáhlé mezinárodní sítě advokátních kanceláří. Známe proto spolehlivé kolegy téměř v každé zemi nejen v regionu střední a východní Evropy, ale i v jiných částech Evropy, v USA i v mnoha asijských a jihoamerických státech.

Výhoda pro Vás: Můžete se plně spolehnout rovněž na naše kontakty v zahraničí.

  • Současně jsme však nezávislí a kanceláře máme pouze v Praze a Bratislavě. Nekonkurujeme tak zahraničním advokátním kancelářím. Této okolnosti si naši zahraniční kolegové cení a pravidelně se na nás v rámci celého regionu střední a východní Evropy obracejí.

Výhoda pro Vás: V případě právních záležitostí s přeshraničním přesahem se můžete na naše partnerské vztahy spolehnout – o celý proces se postaráme my, aniž byste se museli zabývat komunikací s právními firmami v různých státech.

Díky aktivní spolupráci jsme navázali velmi úzké pracovní vztahy s vysoce kvalifikovanými a renomovanými kolegy ve vynikajících kancelářích v mnoha zemích. Jsme tak připraveni asistovat našim klientům nejen v České republice, ale i v mnoha jiných státech. Denně také radíme našim početným klientům na Slovensku.

Pro mnohé z našich klientů pracujeme již od 90. let. UEPA patří k několika málo menším kancelářím, kterým důvěřují i velké mezinárodní společnosti a banky. Jsme na to hrdí, nicméně se stejným nasazením pracujeme i pro menší a středně velké podniky.

Kontakt

UEPA advokáti s.r.o.
Voctářova 2449/5 (DOCK in One)
180 00 Praha 8 – Libeň
ČESKÁ REPUBLIKA

Tel.: +420 234 707 444
Fax: +420 234 707 404
E-Mail: office@uepa.cz

UEPA advokáti s.r.o.
Lazaretská 23
811 09 Bratislava
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Tel.: +421 2 43330283
E-Mail: office@uepa.sk