UEPA se stala členem ICC Rakousko

UEPA se v červnu 2018 stala členem Mezinárodní obchodní komory ICC Rakousko. Tento krok přichází s rostoucí poptávkou klientů po zastupování v arbitrážích právníky UEPA, ať už jako zástupce strany nebo rozhodce. Náš kolega Jörg Nürnberger je advokátem v Rakousku a mnoho let působil jako partner v DLA Piper. Náš kolega Philipp Chizzola je českým advokátem a občanem Rakouska.

Členství v ICC Rakousko nám pomáhá vybudovat pozici na trhu právních služeb pro rakouské firmy působící v Čechách a na Slovensku. Zároveň podporuje české a slovenské firmy, které investují v Rakousku, třeba společně s našimi rakouskými partnery. Dále je UEPA rovněž členem Mezinárodní obchodní komory pro Německo a pro Českou republiku.  Andreas Ueltzhöffer, partner advokátní kanceláře UEPA, byl již dříve jako šéf pražské kanceláře Schaffer & Partner jedním ze zakládající členů ICC Česká republika.

Více informací o našich zkušenostech s rozhodčím řízením a řešením sporů naleznete ZDE.

ICC (International Chamber of Commerce) je jedinou celosvětovou obchodní organizací, která reprezentuje podniky všech sektorů ze všech koutů světa. ICC byla založena již v roce 1919 v Paříži. Dnes podporuje více než 6 milionů firem, obchodních komor a podnikatelských sdružení z více než 130 zemí světa.