TAM Consulting zahajuje činnost

TAM Consulting s.r.o., poradenská společnost se sídlem v Praze zaměřená na náročnou klientelu, zahájila svoji činnost. Všichni čtyři společníci jsou odborníci s dlouholetou praxí v jednotlivých odborných oblastech. Gernot Daumann, Markus Hermann, Jiří Polák a Andreas Ueltzhöffer jsou zakladateli poradenské společnosti, která se stará mimo jiné o podnikové transakce, akvizice, financování a následovnictví ve firmách v České republice a na Slovensku.

Tým radí vlastníkům firem, manažerům, investorům a bankám v určitých klíčových ekonomických oblastech, které mají pro podniky podstatný význam. Experti kompetentně pokrývají také vyhledávání investorů nebo zajímavých investičních objektů. Efektivní podpory se dostává též českým podnikům, které chtějí proniknout na zahraniční trhy. TAM Consulting rovněž pomáhá podnikům v krizi v otázkách kapitalizace nebo restrukturalizace.

Webové stránky firmy TAM Consulting lze nalézt na https://tamconsulting.cz/cs/. Zde se dozvíte více o spektru činnosti společnosti a o cenných zkušenostech partnerů.