Jako již tradičně pořádá naše kancelář na konci ledna novoroční recepci pro své klienty a obchodní partnery. Akce se koná v prostorách sídla naší kanceláře a na přilehlých střešních terasách.

Naše novoroční recepce se těší velké oblibě a každoročně se jí zúčastní přibližně 120 hostů. Tento rok bude tato akce navíc zpestřena vernisáží „Nahlédnutí“ známé německé výtvarnice inesj.plauen.

inesj.plauen je umělkyně na volné noze, přednášející o praktických a teoretických aspektech, vyučuje tvůrčí techniky a také umění na gymnáziu.

Narodila se v roce 1965 v Plauen (Německo) a žije a pracuje v Eschenbachu a v Plauen. Jejími obory jsou malba, grafika, fotografie, plastika a multimediální umění.

Inesj.plauen vystavuje od roku 1990 v Německu i v zahraničí, účastní se řady uměleckých projektů s malířským uměním a uměním performance, mimo jiné ve Vogtlandu, v Chemnitzu, Drážďanech a Berlíně.

Je členkou: Chemnitzer Künstlerbund, Focus Europa,  Kunstverein Plauen Vogtland e.V. a BDK-Fachverband für Kunstpädagogik. 

Její životní motto: „Tvořím, tedy žiji.“        

„Radost z experimentování, tvořivosti a otevřenosti vedou ke stále novým obrazovým řešením, která jsou nekonvenční a chtějí ven do světa. Mým tématem je vždy člověk v různých aspektech.“