Letošní výroční zasedání skupiny Pangea Net, mezinárodní sítě nezávislých advokátních kanceláři, se uskuteční ve dnech 15. – 18. 6. 2017 pod patronátem advokátní kanceláře Cancino Ayuso Abogados v  Mexico City. Hostitelem každoročních zasedání, kterých se účastní zástupci členských kanceláří z celého světa, je vždy některá z členských kanceláří. UEPA bude tento rok reprezentovat zakládající partner Andreas Ueltzhöffer a counsel Philipp Chizzola.

Jedním z hlavních účelů pravidelných setkání je vedle profesní výměny i obchodní propojení. Pro účastníky zasedání je to skvělá příležitost, jak se blíže poznat, budovat přátelské vztahy, představit sebe a vlastní kancelář a vyměnit si s kolegy z jiných zemí své znalosti a zkušenosti. To je tou skutečnou přidanou hodnotou celého zasedání, kterou vždy účastníci hodnotí velmi pozitivně.

A tak i naši klienti mají prospěch z našeho obchodního propojení, pokud s naší pomocí podnikají v zahraničí. Mohou se na nás spolehnout v rámci spolupráce s kolegy ze zahraničních advokátních kanceláří, s nimiž se pravidelně minimálně jednou ročně osobně setkáváme. Účast na výročním zasedání je totiž pro každého člena povinná a její dodržování je přísně kontrolováno představenstvem, jehož dlouhotrvajícím členem byl do roku 2016 Founding partner Andreas Ueltzhöffer, jeden ze zakládajících členů sítě.

Pevně věříme, že pouze aktivní spolupráce a praktické pracovní zkušenosti v přeshraničních obchodech, tak jak to UEPA dělá už mnoho let, pomáhají klientovi spoléhat se na nás v poskytování vynikajících a kvalitních služeb nejen na jeho domácím trhu, ale celosvětově.

ZDE se můžete podívat na sestřih z loňského výročního zasedání, jehož hostitelem byla kancelář Brandi Rechtsanwälte v Bielefeldu a Güterslohu.