DOCKahead!

Těší nás, že CRESTYL, známý developer a vlastník také naší atraktivní kancelářské budovy, sezval hosty na první akci v rámci svého komunitního programu společně s námi. Že by to bylo tím, že máme nejatraktivnější terasu v okolí? Akce, které se zúčastnili zástupci firem sídlících v našem i v sousedních objektech Crestylu, měla každopádně úspěch. Ke zdaru přispělo dobré počasí, stejně jako výborný catering se specialitami a chlazenými nápoji.

Naše partnerka Lucie Hladěnová představila hostům kancelář UEPA, advokáti Tomáš Mudra a Aleš Richtr následně krátce poreferovali o aktuálním právním vývoji v oblastech, které jsou zajímavé pro všechny společnosti. Isabella Davis, komunitní manažerka Crestylu, poté názorně prezentovala budoucí rozvoj okolí našich kanceláří. Shlédnuté fotografie a vizualizace potvrzují správnost našeho rozhodnutí usídlit se v této lokalitě.

Děkujeme Crestylu za příležitost moci se představit firmám z nejbližšího sousedství a těšíme se i do budoucna na aktivní účast v komunitním programu. Podobná setkání jsou totiž v plánu pravidelně.